Rozwijaj Biznes z SEDATO

Zaplecze SEO

Zaplecze SEO

Łatwy sposób na wartościowe linki dla Twojej strony

Twój biznes w dobrych rękach

Nasze doświadczenie to gwarancja Twoich sukcesów!

Przez wiele lat dążyliśmy do perfekcji, aby zdobyć umiejętności, które dzisiaj chcemy wykorzystać do rozwoju małych i dużych firm. W końcu każdy kreatywny pomysł potrzebuje najlepszych rozwiązań!
Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności pozwala nam mówić o sobie specjaliści ds. SEO. Wdrażamy najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają osiągnąć świetne wyniki, w tym pierwszą stronę Google.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, a Twoja strona, w jak najszybszym czasie, osiągnęła pierwsze strony wyszukiwań.
Do realizacji celów SEO korzystamy z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych sposobów, aby osiągane wyniki były jak najlepsze.

Potrzebujesz profesjonalnej konstulacji SEO? Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Postaramy się odpowiedzieć
na wszystkie Twoje pytania.

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”

Henderson Stuart

Historyk

Kontakt

al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

667-019-312

kontakt@sedato.pl

Zaplecze SEO – Co to jest?

Zaplecze SEO to specjalnie utworzone strony (zazwyczaj są to blogi), na których znajduje się treść i najczęściej odnoszą się do jednego zagadnienia lub tematów powiązanych ze sobą. Jest to narzędzie pomagające w pozycjonowaniu stron internetowych, czyli poprawieniu wyników wyszukiwania organicznego poprzez linki zwrotne na tych właśnie zapleczach. Zaplecze SEO powinno zawierać wysokiej jakości treść, czyli innymi słowy, nie być zaspamowane dziwną treścią.

Posiadanie zwykłej strony, na której wstawimy linki prowadzące do naszej strony nie wystarczy. Algorytm Google stał się na tyle wyrafinowany, że potrafi sprawdzić jakość strony, w tym sprawdza ją pod kątem spamu, powielania treści i niewłaściwego linkowania. Z tego powodu zaplecza SEO musiały się zmienić.

Obecnie, głównym czynnikiem pod względem pozycjonowania, nie jest ilość prowadzących do naszej strony linków, a ich jakość. Dlatego zaplecza SEO nie mogą być już zbiorem przypadkowych linków, a serwisami, które oferują wysokiej jakości treść. Przez takie działanie, serwisy zapleczowe stają się wartościowymi stronami z wysokiej jakości treścią.

Sedato dysponujemy ogromnym zapleczem SEO, dzięki któremu zdobędziesz wartościowe linki i osiągniesz wyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych.

Poznaj korzyści płynącę z…

Zaplecza SEO

Pozycjonowanie fraz kluczowych

Korzystając z zaplecza SEO możesz uzyskać wyższe pozycje, nawet na frazach, które mają wysoką konkurencję.

Wzmocnienie marki

Dzięki lepszemu pozycjonowaniu przy użyciu zaplecza SEO, Twoja marka będzie o wiele bardziej rozpoznawalna. 

Dyfersyfikacja linków

Dzięki zapleczowi SEO zyskujesz linki z różnych, wartościowych źródeł, co sprawia, że Twoja strona jest widziana lepiej w „oczach” algorytmu Google.

Uzyskaj pomoc Eksperta SEO

Dzięki której uzyskasz lepsze wyniki i zwiększysz widoczność w wyszukiwaniu Google!

.01

Pierwsza Darmowa Konsultacja

Umów się na pierwszą, darmową konsultację z naszymi ekspertami, podczas której zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strony.

.02

Strategia Marketingowa

Po omówieniu szczegółów i warunków współpracy stworzymy dla Ciebie odpowiednią strategię. Zanim jednak przejdziemy do prac, skonsultujemy ją z Tobą.

.03

Realizacja Strategii

Po konsultacji będziemy mogli rozpocząć wdrażanie odpowiedniej strategii. Na każdym etapie realizacji będziemy się z Tobą kontaktować, w celu uzyskania jak najlepszych wyników i nałożenia poprawek, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz Adres

Al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

Telefon

667-019-312

E-mail

kontakt@sedato.pl