Rozwijaj Biznes z SEDATO

Content Marketing

Content Marketing

Zachwycaj potencjalnych klientów świetnym content marketingiem

Twój biznes w dobrych rękach

Nasze doświadczenie to gwarancja Twoich sukcesów!

Przez wiele lat dążyliśmy do perfekcji, aby zdobyć umiejętności, które dzisiaj chcemy wykorzystać do rozwoju małych i dużych firm. W końcu każdy kreatywny pomysł potrzebuje najlepszych rozwiązań!
Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności pozwala nam mówić o sobie specjaliści ds. SEO. Wdrażamy najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają osiągnąć świetne wyniki, w tym pierwszą stronę Google.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, a Twoja strona, w jak najszybszym czasie, osiągnęła pierwsze strony wyszukiwań.
Do realizacji celów SEO korzystamy z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych sposobów, aby osiągane wyniki były jak najlepsze.

Dobre SEO wymaga świetnego Contentu

Sukces Twojej strony zależy od contentu, który się na niej znajduje. Użytkownicy kochają treść, która zawiera informacje, jest świeża i urzekająca. Gdy użytkownik znajdzie to czego szukał, będzie spędzał więcej czasu na Twojej stronie w poszukiwaniu innych informacji, odwiedzał inne podstrony, aż w końcu wypełni formularz kontaktowy, albo podejmie decyzję zakupową.

Świetny Content to sygnał dla Google, że Twoja strona jest istotna i powinna być wyżej w wyszukiwaniu!

 

W Sedato opracowaliśmy innowacyjne sposoby na kreacje contentu, tak aby Twoja strona mogła uzyskiwać wyższe pozycje w wyszukiwaniach organicznych. Nasz Content jest chwytliwy, urzekający i informacyjny, dzięki czemu użytkownicy chętnie wracają na stronę po więcej i chętniej korzystają z oferowanych im usług.

 

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”

Henderson Stuart

Historyk

Kontakt

al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

667-019-312

kontakt@sedato.pl

Content Marketing – co to jest?

Content Marketing (inaczej marketing treści), to strategia marketingowa polegająca na tworzeniu wartościowych treści na stronę internetową, kierując się przy tym zasadami SEO. Dlatego umiejętny i dobry copywriting, jest kluczowym elementem każdego marketingu treści. Istotnym elementem każdego content marketingu jest informowanie czytelnika, pomoc lub edukacja, a nie bezpośrednia sprzedaż.

Przy użyciu content marketingu odpowiadasz na nurtujące pytania użytkownika i sprawiasz, że Twoja firma jest głównym źródłem informacji na dany temat. W ten sposób uzyskujesz pozycję na rynku jako specjalista i zdobywasz zaufanie Twoich potencjalnych klientów. Tworzenie treści to również budowanie relacji z użytkownikami i wzbudzanie zainteresowania i są to główne założenia content marketingu. Jednak jak każda strategia marketingowa ma na celu jedno zadanie — wywarcie wpływu i podjęcie określonego działania.

Korzyści płynące z content marketingu

Profitami płynącymi z dobrej strategii content marketingowej, to:

  • Budowanie wizerunku eksperta w branży
  • Tworzenie zaangażowanej społeczności,
  • Kształtowanie wizerunku firmy,
  • Podwyższanie wartości merytorycznej strony internetowej,
  • Możliwe zwiększanie sprzedaży.

Potrzebujesz profesjonalnej konstulacji SEO? Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Postaramy się odpowiedzieć
na wszystkie Twoje pytania.

Jak w Sedato wygląda proces tworzenia Contentu?

W Sedato tworzymy content, który jest świeży, chwytliwy i angażujący. Wykorzystujemy do tego nasze wieloletnie doświadczenie, innowacyjne metody i najnowocześniejsze narzędzia. Wszystko po to, aby stworzyć treść, do której chce się wracać!

Keyword Research

Pierwszym krokiem jest odnalezienie najlepszych słów kluczowych, których użyjemy do stworzenia treści.

01

Stworzenie strategii Contentowej

Po wybraniu najlepszych słów kluczowych stworzymy content plan, który wykorzystamy do realizacji strategii.

02

Tworzenie Treści

Gdy odpowiednia strategia i content plan będzie już gotowy, będziemy gotowi do kreacji treści i udostępniania jej na Twojej stronie.

03

Profesjonalne Usługi Copywriterskie

W firmie Sedato zrzeszamy zespół najlepszych copywriterów, którzy piszą świetne, angażujące i chwytliwe treści, w zgodzie z zasadami SEO.

Copywriting na Stronie

Twoja strona potrzebuje treści na stronę. Nie ważne czy to landing page, post na bloga, czy strona ofertowa — napiszemy tekst na każdą z nich!

Optymalizacja Contentu

Prowadzimy profesjonalne usługi optymalizacyjne istniejącej już treści. Dzięki temu stworzona przez Ciebie treść nie będzie zmarnowana.

Copywriting Reklamowy

Dobrze napisana kopia potrafi zwiększyć sprzedaż nawet o kilkanaście %. Oferujemy napisanie kopii, która zmusza do podjęcia działania.

Pisanie Postów na Bloga

Potrzebujesz artykułu na bloga, który będzie rzeczowy, informacyjny i chwytliwy? Nasi copywriterzy mają ogromną wiedzę, którą chętnie przeleją na „papier”.

Konsultacje Copywriterskie

Jeśli posiadasz kreatywnych pracowników, możesz umówić się u nas na konsultację, podczas których wyjaśnimy zasady copywritingu.

Promocja Contentu

Oferujemy również promocje contentu, dzięki czemu Twoja wartościowa treść dotrze do większej liczby osób. Koniec z contentem, który znika w czeluściach sieci!

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz Adres

Al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

Telefon

667-019-312

E-mail

kontakt@sedato.pl