Rozwijaj Biznes z SEDATO

SEO

Konsultacja

Pierwsza darmowa 30-minutowa konsultacja!

Zadzwoń do nas

667 019 312

Wznosimy Twój Biznes na Wyższy Poziom!

Oferujemy szeroką gamę usług marketingowych, którą opieramy na długoletnim doświadczeniu i ogromnych umiejętnościach. Każda oferowana usługa jest wykonywana z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Jakość stawiamy zawsze na 1. Miejscu!

Strategie i Consulting SEO

Wspólnie z nami rozwiążesz każdy problem, który będzie stał na przeszkodzie do uzyskania lepszych wyników w wyszukiwaniu organicznym. Dzięki naszemu konsultingowi i wdrożeniu odpowiedniej strategii, w niedługim czasie będziesz cieszył się świetnymi wynikami. Dzięki naszym działaniom związanymi z optymalizacją off-page i on-page przystosujesz Twoją stronę do standardów wyznaczanych przez Google. 

Local SEO

Posiadasz stacjonarny sklep, restauracje, a może serwis naprawczy? Chciałbyś, aby Twój biznes znalazł się w Google i sprawiał, że klienci z Twojego miasta się o Tobie dowiedzą? Oferujemy szeroki zakres usług lokalnych Google, dzięki którym Twoja firma będzie bardziej rozpoznawalna w Twoim mieście.

Audyty Stron i Keyword Research

Twoja strona jest źle zoptymalizowana? A może zajmujesz odległe miejsce w wyszukiwaniu Google? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Prowadzimy audyty stron, które pomogą nam w odpowiedniej analizie strony i wdrożeniu poprawek. Dodatkowo, prowadzimy keyword research, dzięki któremu Twoja strona internetowa zacznie zdobywać lepsze pozycje w wyszukiwaniu organicznym. 

Analiza Konkurencji

Prowadzimy zaawansowaną analizę Twoich konkurentów, aby później móc wykorzystać tą wiedzę, w celu poprawienia Twoich wyników! 

Zaplecza SEO

Posiadasz artykuł off-page, ale nie posiadasz stron, na których możesz go udostępnić? Planujesz kampanie linkbuildingową, ale brak Ci odpowiedniego zaplecza? Posiadamy świetne zaplecze SEO, które będziesz mógł wykorzystać dla Twoich artykułów off-page. 

Content Marketing

Potrzebujesz interesującego i dobrze napisanego postu na firmowego bloga? Nie masz pomysłu na content, który zachęci klientów i zwiększy ruch na Twojej stronie? Prowadzimy profesjonalne usługi z zakresu content marketingu, dzięki któremu Twoja witryna zacznie zyskiwać lepszy ruch organiczny. 

SEO off-page

Tworzymy i publikujemy treści off-page, które są elementem strategii linkbuildingowej. Dzięki naszym usługom zdobędziesz wartościowe linki, które pomagają w zdobywaniu lepszych pozycji w wyszukiwaniu organicznym. Do relizacji off-page SEO używamy najlepszych serwisów, które mają świetny ruch, są serwisami wartościowymi i nie są stronami SPAM. 

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz Adres

Al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

Telefon

667-019-312

E-mail

kontakt@sedato.pl