Rozwijaj Biznes z SEDATO

Audyty Stron i Keyword Research

Audyty i Keyword Research

Nasz Research, Twoje wyniki

Twój biznes w dobrych rękach

Nasze doświadczenie to gwarancja Twoich sukcesów!

Przez wiele lat dążyliśmy do perfekcji, aby zdobyć umiejętności, które dzisiaj chcemy wykorzystać do rozwoju małych i dużych firm. W końcu każdy kreatywny pomysł potrzebuje najlepszych rozwiązań!
Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności pozwala nam mówić o sobie specjaliści ds. SEO. Wdrażamy najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają osiągnąć świetne wyniki, w tym pierwszą stronę Google.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, a Twoja strona, w jak najszybszym czasie, osiągnęła pierwsze strony wyszukiwań.
Do realizacji celów SEO korzystamy z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych sposobów, aby osiągane wyniki były jak najlepsze.

Potrzebujesz profesjonalnej konstulacji SEO? Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Postaramy się odpowiedzieć
na wszystkie Twoje pytania.

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”

Henderson Stuart

Historyk

Kontakt

al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

667-019-312

kontakt@sedato.pl

Audyt SEO — co to jest?

Audyt SEO to analiza strony WWW uwzględniająca czynniki, które wpływają na jej pozycjonowanie w wyszukiwaniu organicznym. Audyt pozwala na sprawdzenie Twojej strony, jej parametrów i ocenę jej potencjału na pozycjonowanie organicznych wyszukiwaniach Google. Dodatkowo, pozwala na ocenę treści i faz kluczowych, a także prędkość jej ładowania. Audyt SEO pozwala również na sprawdzenie jakie linki prowadzą do Twojej strony.

Wynikiem Audytu SEO, jest dokument, który jest kompletnym opracowaniem (raportem) silnych i słabych stron witryny internetowej. Dzięki niemu poznajemy aspekty strony, nad którymi warto popracować, aby nasze pozycjonowanie osiągało jak najlepsze wyniki. Podczas „badania” strony wynajdowane są wszystkie błędy, które mogą wpływać na pozycjonowanie. Po przeprowadzeniu takiej ekspertyzy, można wdrożyć działania SEO, które poprawią pozycję w wyszukiwaniu Google.

Audyt SEO — kiedy należy go wykonać?

Audyt SEO należy wykonać po każdym wprowadzeniu zmian na stronie, jednak warto go robić systematycznie, raz na kilka miesięcy. Pomaga to w uniknięciu spadków w pozycjonowaniu, przeciwdziałamy wolnemu wczytywaniu się strony, oraz mamy pewność, że strona jest prawidłowo zoptymalizowana. Audyt SEO najlepiej jest powierzyć ekspertowi, który po jego przeprowadzeniu będzie wiedział jakie działania podjąć, aby witryna internetowa działała w należyty sposób i odpowiednio zoptymalizowana pod wyszukiwania Google. 

DLACZEGO AUDYT JEST WAŻNY?

Google

Faworyzuje strony dobrze zoptymalizowane, które są łatwe w użyciu i są wartościowe dla użytkowników.

Inne strony

Pragną posiadać linki zwrotne z najlepszych stron, więc nieprawidłowa optymalizacja = brak wartościowych linków.

Ludzie

Chcą odwiedzać świetne strony, do których będą chcieli wracać. Jeśli Twoja strona jest łatwa w użytkowaniu, to zwiększa się prawdopodobieństwo dokonania sprzedaży. 

Keyword Research

Co to jest Keyword Research i dlaczego jest ważny?

Keyword Research to badanie słów, które są wpisywane przez ludzi w wyszukiwarce, gdy wyszukują usług, produktów lub innych interesujących ich zagadnień. Celem Keyword Researchu nie jest wyszukiwanie wyrażeń, które wydają nam się trafnie opisywać naszą usługę lub produkt. Zamiast tego, warto skupić się na zapytaniach użytkowników, które związane są z ich problemami, zainteresowaniami, albo produktami, których wyszukują w celu zakupu. Poprawnie wykonany research pod SEO pozwala nam wybrać takie wyrażenia, dzięki którym łatwiej będziemy zdobywać pozycję w wyszukiwaniach organicznych.

Założenie Keyword Researchu jest bardzo proste – polega ono na wybraniu takich fraz, które są wyszukiwane przez użytkowników i pozwoli nam na łatwiejsze zdobywanie pozycji w wyszukiwarkach internetowych.

Do realizacji keyword researchu korzystamy z najnowocześniejszych i najlepszych narzędzi dostępnych na rynku. Jeśli chcesz osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwaniu Google – zadzwoń do nas. Dobierzemy najlepsze słowa kluczowe, które Ci w tym pomogą!

 

Miej świadomość o osiąganych prez Ciebie wynikach!

Raporty i Analityka

Co miesięczne raporty

Co miesiąc, Manager projektu będzie raportował wszystkie wyniki i je z Tobą omawiał. Osoba odpowiedzialna za Państwa stronę, będzie również sugerował zmiany i działania, które należy podjąć.

Analityka

Prowadzimy szczegółową analitykę Twojej strony internetowej. Do tego celu korzystamy z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku. 

Raporty Ruchu na Stronie

Cyklicznie wysyłamy i omawiamy raport w sprawie ruchu na stronie. Dodatkowo, będziemy sugerować polecane przez nas zmiany, które mogą poprawić ruch organiczny na Twojej stronie.

Uzyskaj pomoc Eksperta SEO

Dzięki której uzyskasz lepsze wyniki i zwiększysz widoczność w wyszukiwaniu Google!

.01

Pierwsza Darmowa Konsultacja

Umów się na pierwszą, darmową konsultację z naszymi ekspertami, podczas której zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strony.

.02

Strategia Marketingowa

Po omówieniu szczegółów i warunków współpracy stworzymy dla Ciebie odpowiednią strategię. Zanim jednak przejdziemy do prac, skonsultujemy ją z Tobą.

.03

Realizacja Strategii

Po konsultacji będziemy mogli rozpocząć wdrażanie odpowiedniej strategii. Na każdym etapie realizacji będziemy się z Tobą kontaktować, w celu uzyskania jak najlepszych wyników i nałożenia poprawek, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz Adres

Al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

Telefon

667-019-312

E-mail

kontakt@sedato.pl