Rozwijaj Biznes z SEDATO

Local SEO

Local SEO

Daj się znaleźć klientom z Twojego miasta

Twój biznes w dobrych rękach

Nasze doświadczenie to gwarancja Twoich sukcesów!

Przez wiele lat dążyliśmy do perfekcji, aby zdobyć umiejętności, które dzisiaj chcemy wykorzystać do rozwoju małych i dużych firm. W końcu każdy kreatywny pomysł potrzebuje najlepszych rozwiązań!
Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności pozwala nam mówić o sobie specjaliści ds. SEO. Wdrażamy najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają osiągnąć świetne wyniki, w tym pierwszą stronę Google.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, a Twoja strona, w jak najszybszym czasie, osiągnęła pierwsze strony wyszukiwań.
Do realizacji celów SEO korzystamy z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych sposobów, aby osiągane wyniki były jak najlepsze.

Potrzebujesz profesjonalnej konstulacji SEO? Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Postaramy się odpowiedzieć
na wszystkie Twoje pytania.

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”

Henderson Stuart

Historyk

Kontakt

al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

667-019-312

kontakt@sedato.pl

Dlaczego Lokalne SEO jest tak ważne?

Lokalne SEO odgrywa ogromną rolę w poprawie widoczności Twojej strony i firmy. Gdy ktoś wyszukuje usług, Google będzie chciało połączyć go z biznesem, który znajduje się najbliżej

jego lokacji. Dlatego, jeśli nie posiadasz adresu w miastach, do których chcesz trafić, znalezienie Twojej firmy może okazać się wyzwaniem.

Lokalne SEO pomaga algorytmowi Google w zrozumieniu, gdzie Twoja firma się znajduje, jak się z Tobą skontaktować i czym się Twój biznes zajmuje. Jest to niezwykle kluczowe dla małych i średnich firm, ale również tych dużych, które posiadają placówki w wielu miejscach.

Poniżej przedstawiamy garść statystyk związanych z Lokalnym SEO:

  • 80% wyszukiwań lokalnych jest konwertowanych (wyszukiwania lokalne zakończone zakupem w sklepie stacjonarnym lub skorzystaniem z usługi lokalnej),
  • 46% wyszukiwań w Google dotyczy lokalnych firm,
  • Liczba wyszukiwań „blisko mnie” wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat o ponad 500%,
  • Ponad 55% konsumentów korzysta z wyszukiwania głosowego, aby znaleźć lokalną firmę,
  • 50% użytkowników odwiedza sklep w ciągu jednego dnia od momentu wyszukiwania w Google,
  • 1 na 3 osoby przeprowadza wyszukiwanie na smartfonie przed wizytą w sklepie,
  • 29% użytkowników szuka lokalnych firm co najmniej raz w tygodniu.

Pokonaj pobliską konkurencję przy pomocy naszego

Procesu wdrażania Lokalnego SEO

Konfiguracja NAP

Sedato odpowiednio skonfiguruje NAP (Name, address, phone), tak aby ludzie wyszukujący Twojego biznesu w pobliżu mogli Cię znaleźć.

Pomoc w osiąganiu odpowiednich recenzji

Niestety, ale o wiele łatwiej jest dostać słabą ocenę, aniżeli tą pozytywną. Dlatego dzięki naszym usługom i odpowiedniej optymalizacji, pomożemy Ci w osiąganiu jak najlepszych ocen dla Twojego biznesu

Tworzenie Lokalnych Stron

Skonfigurowanie NAPu i zarządzanie recenzjami Google, to nie wszystko. Dlatego też tworzymy podstrony, które będą nawiązywały konkretnie do lokacji, w których świadczysz usługi, albo posiadasz placówki sprzedażowe.

Uzyskaj pomoc Eksperta SEO

Dzięki której uzyskasz lepsze wyniki i zwiększysz widoczność w wyszukiwaniu Google!

.01

Pierwsza Darmowa Konsultacja

Umów się na pierwszą, darmową konsultację z naszymi ekspertami, podczas której zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strony.

.02

Strategia Marketingowa

Po omówieniu szczegółów i warunków współpracy stworzymy dla Ciebie odpowiednią strategię. Zanim jednak przejdziemy do prac, skonsultujemy ją z Tobą.

.03

Realizacja Strategii

Po konsultacji będziemy mogli rozpocząć wdrażanie odpowiedniej strategii. Na każdym etapie realizacji będziemy się z Tobą kontaktować, w celu uzyskania jak najlepszych wyników i nałożenia poprawek, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz Adres

Al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

Telefon

667-019-312

E-mail

kontakt@sedato.pl