Rozwijaj Biznes z SEDATO

Strategie i Consulting SEO

Strategie i Consulting SEO

Nasze doświadczenie, Twoje wyniki

Twój biznes w dobrych rękach

Nasze doświadczenie to gwarancja Twoich sukcesów!

Przez wiele lat dążyliśmy do perfekcji, aby zdobyć umiejętności, które dzisiaj chcemy wykorzystać do rozwoju małych i dużych firm. W końcu każdy kreatywny pomysł potrzebuje najlepszych rozwiązań!
Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności pozwala nam mówić o sobie specjaliści ds. SEO. Wdrażamy najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają osiągnąć świetne wyniki, w tym pierwszą stronę Google.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, a Twoja strona, w jak najszybszym czasie, osiągnęła pierwsze strony wyszukiwań.
Do realizacji celów SEO korzystamy z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych sposobów, aby osiągane wyniki były jak najlepsze.

Potrzebujesz profesjonalnej konstulacji SEO? Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Postaramy się odpowiedzieć
na wszystkie Twoje pytania.

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”

Henderson Stuart

Historyk

Kontakt

al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

667-019-312

kontakt@sedato.pl

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji SEO?

Próbowałeś kiedyś wdrożyć optymalizacje SEO na własną rękę, tylko po to, aby zobaczyć, że Twoi konkurenci i tak radzą sobie lepiej? Może tak się dziać, ponieważ zatrudnili oni profesjonalnego konsultanta SEO, który wdrożył odpowiednią strategię. Dzięki konsultingowi SEO, który oferujemy, nie będziesz musiał martwić się o Twoje wyniki i wprowadzenie odpowiednich działań na Twoją stronę. Dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętnościom, którą chętnie się podzielimy, pomożemy Ci opracować odpowiednią strategię działań dla Twojej strony. 

Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem, który stoi na przeszkodzie osiągnięcia czołowych pozycji w wyszukiwaniu Google. Nasze usługi obejmują odpowiednie zaimplementowanie działań związanych z optymalizacją on-page i off-page, a także weryfikację wdrażanych zmian. Przy użyciu naszych strategii wdrożymy standardy wyznaczone przez Google, a w przypadku jakichkolwiek problemów – będziemy w stanie na nie błyskawicznie zareagować. 

Jeśli decydujesz się na nasze usługi, zyskujesz pewność, że Twoja strona trafia w ręce profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem. Będziemy umieć odpowiednio zoptymalizować Twoją stronę internetową, która w niedługim czasie będzie osiągała coraz lepsze wyniki. Nasze strategie, które oparte są wieloletnim doświadczeniem, są nowoczesne i innowacyjne, dzięki czemu, Twoja konkurencja zostanie daleko w tyle.

CO OBEJMUJE KONSULTACJA SEO?

Techniczne SEO

Zweryfikujemy problemy związane z nieodpowiednim działaniem Twojej strony, które wpływają na wysokość osiąganych wyników.

Optymalizacja

Po wykonaniu analizy, zaczniemy wdrażać poprawki na Twoją stronę i wprowadzać innowacyjne rozwiązania. 

Content Marketing

W celu uzyskania jak najlepszych wyników sporządzimy odpowiednią strategię content marketingową.

Linkbuilding

Sprawdzimy i zweryfikujemy jakość linków prowadzących do Twojej domeny, a następnie opracujemy strategię, aby pozyskać kolejne.

Osiągaj z nami wyniki SEO

Szybko i na długo

On-page SEO

Audyt SEO i Analityka stron internetowych

Często zdarza się, że strony są źle zoptymalizowane, przez co nie osiągają pełnego swojego potencjału. Dzięki nam i użyciu najlepszych narzędzi dostępnych na rynku, będziemy w stanie wykonać audyt Twojej strony, dokładnie ją przeanalizować i zaproponować wdrożenie odpowiednich zmian, które pozwolą na osiąganie lepszych wyników.

Keyword Research

Używanie odpowiednich słów kluczowych jest niezbędnym elementem wszystkich operacji SEO. Prowadzimy keyword research, aby odpowiednio dobrać najczęściej wyszukiwane frazy w Google. Dzięki temu Twoja strona w bardzo szybkim czasie zacznie poprawiać swoją pozycję. 

Meta Title i Meta Description

Coraz częściej Meta Title i Description są pomijane w trakcie optymalizacji SEO. Jednak wciąż są one bardzo istotnymi elementami odpowiedniego przygotowania strony pod SEO. Każda strona powinna być odpowiednio opisana. To pozwala potencjalnym klientom zainteresować się Twoją stroną. 

Strategia Content Marketingowa

Odpowiednia strategia content marketingowa to więcej niż połowa sukcesu! Ponad 71% firm, które osiągnęły sukces wykorzystało do tego Content Marketing. Dlatego dobranie odpowiedniej strategii, jest niezwykle istotna w celu zdobywania wysokich pozycji w wyszukiwaniu organicznym. 

Off-page SEO

Analiza Konukrencji

Aby radzić sobie lepiej niż konkurencja, najpierw trzeba wiedzieć, z jakich sposobów ona korzysta. Odpowiednia analiza pomoże rozpoznać przeciwną firmę i zastosować podobne strategie na Twojej stronie. 

Lokalne SEO

Ktokolwiek wyszukuje produktów lub usług, Google pokaże mu firmę, która znajduje się jak najbliżej miejsca wyszukiwania. Jeśli Twój biznes opiera się na miejscowej sprzedaży albo świadczeniu usług, to lokalne SEO jest koniecznością! Ten sposób zwiększy Twoją widoczność, a to pozwoli dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów. 

Off-page Content Marketing

Polega głównie na tworzeniu treści, które znajdą się na innych stronach. Posiadają one link zwrotny, prowadzący do Twojej strony. Dzięki temu buduje się wartościowe linki, które zwiększają autorytet strony i domeny, a co za tym idzie — poprawia wyniki w wyszukiwaniu organicznym. 

Linkbuilding

Posiadanie odpowiednich i wartościowych linków zwiększa pozycję w Google i pozwala na dotarcie do większej ilości potencjalnych klientów. 

Miej świadomość o osiąganych prez Ciebie wynikach!

Raporty i Analityka

Co miesięczne raporty

Co miesiąc, Manager projektu będzie raportował wszystkie wyniki i je z Tobą omawiał. Osoba odpowiedzialna za Państwa stronę, będzie również sugerował zmiany i działania, które należy podjąć.

Analityka

Prowadzimy szczegółową analitykę Twojej strony internetowej. Do tego celu korzystamy z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku. 

Raporty Ruchu na Stronie

Cyklicznie wysyłamy i omawiamy raport w sprawie ruchu na stronie. Dodatkowo, będziemy sugerować polecane przez nas zmiany, które mogą poprawić ruch organiczny na Twojej stronie.

Uzyskaj pomoc Eksperta SEO

Dzięki której uzyskasz lepsze wyniki i zwiększysz widoczność w wyszukiwaniu Google!

.01

Pierwsza Darmowa Konsultacja

Umów się na pierwszą, darmową konsultację z naszymi ekspertami, podczas której zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strony.

.02

Strategia Marketingowa

Po omówieniu szczegółów i warunków współpracy stworzymy dla Ciebie odpowiednią strategię. Zanim jednak przejdziemy do prac, skonsultujemy ją z Tobą.

.03

Realizacja Strategii

Po konsultacji będziemy mogli rozpocząć wdrażanie odpowiedniej strategii. Na każdym etapie realizacji będziemy się z Tobą kontaktować, w celu uzyskania jak najlepszych wyników i nałożenia poprawek, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz Adres

Al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

Telefon

667-019-312

E-mail

kontakt@sedato.pl