Rozwijaj Biznes z SEDATO

Web Design

Projektowanie Stron WWW

Nasz projekt, Twoja strona

Twój biznes w dobrych rękach

Nasze doświadczenie to gwarancja Twoich sukcesów!

Przez wiele lat dążyliśmy do perfekcji, aby zdobyć umiejętności, które dzisiaj chcemy wykorzystać do rozwoju małych i dużych firm. W końcu każdy kreatywny pomysł potrzebuje najlepszych rozwiązań!
Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności pozwala nam mówić o sobie specjaliści ds. SEO. Wdrażamy najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają osiągnąć świetne wyniki, w tym pierwszą stronę Google.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, a Twoja strona, w jak najszybszym czasie, osiągnęła pierwsze strony wyszukiwań.
Do realizacji celów SEO korzystamy z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych sposobów, aby osiągane wyniki były jak najlepsze.

Potrzebujesz profesjonalnej konstulacji SEO? Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Postaramy się odpowiedzieć
na wszystkie Twoje pytania.

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”

Henderson Stuart

Historyk

Kontakt

al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

667-019-312

kontakt@sedato.pl

Dlaczego warto nam poświęcić zaprojektowanie strony WWW?

Projektowanie stron WWW to nie lada wyzwanie. Mimo coraz łatwiejszego dostępu do edytorów graficznych i szablonów, jest to zadanie pełne wyzwań. Dlaczego? Należy znać zasady, które panują na witrynach internetowych, jak prawidłowo umieścić elementy tak, aby ze sobą dobrze współgrały, oraz od samego początku mieć na względzie optymalizacje SEO. Oczywiście to nie wszystko. 

Mamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu pięknych, chwytliwych i łatwych w obsłudze stron WWW. Wszystko to w oparciu o WordPress oraz motyw DIVI, który jest najpopularniejszym edytorem graficznym stron WWW. Nasze doświadczenie i ogromne umiejętności podparte są wieloma stronami i zadowolonymi klientami, dla których tworzyliśmy witryny internetowe. Śledzimy również najnowsze trendy i nowinki, które pomagają nam tworzyć strony, na które z przyjemnością się wraca. 

Proces projektowania strony WWW

Konsultacja

Pierwszym krokiem jest wnikliwa konsultacja z klientem w celu ustalenia wyglądu i zawartości strony internetowej.

01

Stworzenie Projektu

Następnie tworzymy wstępny projekt strony, który prześlemy do sprawdzenia i konsultacji. 

02

Wprowadzanie poprawek

Jeśli w trakcie drugiej konsultacji, klient będzie posiadał sugestię, my natychmiastowo je wprowadzimy. 

03

Miej świadomość o osiąganych prez Ciebie wynikach!

Raporty i Analityka

Co miesięczne raporty

Co miesiąc, Manager projektu będzie raportował wszystkie wyniki i je z Tobą omawiał. Osoba odpowiedzialna za Państwa stronę, będzie również sugerował zmiany i działania, które należy podjąć.

Analityka

Prowadzimy szczegółową analitykę Twojej strony internetowej. Do tego celu korzystamy z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku. 

Raporty Ruchu na Stronie

Cyklicznie wysyłamy i omawiamy raport w sprawie ruchu na stronie. Dodatkowo, będziemy sugerować polecane przez nas zmiany, które mogą poprawić ruch organiczny na Twojej stronie.

Uzyskaj pomoc Eksperta SEO

Dzięki której uzyskasz lepsze wyniki i zwiększysz widoczność w wyszukiwaniu Google!

.01

Pierwsza Darmowa Konsultacja

Umów się na pierwszą, darmową konsultację z naszymi ekspertami, podczas której zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strony.

.02

Strategia Marketingowa

Po omówieniu szczegółów i warunków współpracy stworzymy dla Ciebie odpowiednią strategię. Zanim jednak przejdziemy do prac, skonsultujemy ją z Tobą.

.03

Realizacja Strategii

Po konsultacji będziemy mogli rozpocząć wdrażanie odpowiedniej strategii. Na każdym etapie realizacji będziemy się z Tobą kontaktować, w celu uzyskania jak najlepszych wyników i nałożenia poprawek, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz Adres

Al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

Telefon

667-019-312

E-mail

kontakt@sedato.pl