Rozwijaj Biznes z SEDATO

Analiza Konkurencji

Analiza Konkurencji

Sprawdź i pokonaj Twoją konkurencję

Twój biznes w dobrych rękach

Nasze doświadczenie to gwarancja Twoich sukcesów!

Przez wiele lat dążyliśmy do perfekcji, aby zdobyć umiejętności, które dzisiaj chcemy wykorzystać do rozwoju małych i dużych firm. W końcu każdy kreatywny pomysł potrzebuje najlepszych rozwiązań!
Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności pozwala nam mówić o sobie specjaliści ds. SEO. Wdrażamy najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają osiągnąć świetne wyniki, w tym pierwszą stronę Google.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, a Twoja strona, w jak najszybszym czasie, osiągnęła pierwsze strony wyszukiwań.
Do realizacji celów SEO korzystamy z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych sposobów, aby osiągane wyniki były jak najlepsze.

Potrzebujesz profesjonalnej konstulacji SEO? Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Postaramy się odpowiedzieć
na wszystkie Twoje pytania.

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”

Henderson Stuart

Historyk

Kontakt

al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

667-019-312

kontakt@sedato.pl

Analiza Konkurencji – na czym polega?

Analiza Konkurencji SEO jest niezbędna, aby założyć cele i stworzyć działającą strategię SEO. Znajomość słabych i mocnych stron innych firm pozwala na stworzenie lepszej konkurencji, ale także zdecydować się na konkretne etapy działań marketingowych, które polegają na zwiększaniu widoczności w wyszukiwarkach internetowych. 

Analiza konurencji SEO pozwala sprawdzić na jakie frazy kluczowe pozycjonują się inne firmy w branży i jaką widoczność osiągają przy wykorzystaniu danych działań. Dzięki temu, mamy również możliwość sprawdzenia, jakie błędy przy pozycjonowaniu robi konkurencja, jednocześnie unikając ich przy wdrażaniu strategii marketingowej. 

Jednak zanim dokonamy Analizy konkurencji SEO, najpierw należy wykonać odpowiedni audyt SEO, który pozwoli na wyeliminowanie błędów optymalizacji strony internetowej. Dzięki temu działaniu, będziemy mogli porównać stronę z konkurencją i zaplanować działania na najbliższe miesiące. Umożliwia również odpowiednie zaplanowanie budżetu i fraz, na które warto będzie pozycjonować stronę internetową. 

Poznaj i pokonaj Twoją konkurencję, dzięki naszemu…

Procesowi Analizy Konkurencji

Audyt SEO

Wykonujemy audyt SEO, który pozwoli nam na poznanie mocnych i słabych stron Twojej strony. Pozwoli nam również na określenie budżetu oraz opracowanie odpowiedniej strategii.

Keyword Research

Po wykonaniu audytu SEO przejdziemy do badania i wyszukiwania najlepszych słów kluczowych, dzięki którym Twoja strona uzyska wysokie pozycje w wyszukiwaniu, w jak najszybszym możliwym czasie.

Wdrażanie Strategii

Po odpowiedniej analizie przejdziemy do wdrażania strategii marketingowej. Proces ten może potrwać nawet do kilku miesięcy zanim wyniki będą widoczne, dlatego należy się uzbroić w cierpliwość. 

Uzyskaj pomoc Eksperta SEO

Dzięki której uzyskasz lepsze wyniki i zwiększysz widoczność w wyszukiwaniu Google!

.01

Pierwsza Darmowa Konsultacja

Umów się na pierwszą, darmową konsultację z naszymi ekspertami, podczas której zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strony.

.02

Strategia Marketingowa

Po omówieniu szczegółów i warunków współpracy stworzymy dla Ciebie odpowiednią strategię. Zanim jednak przejdziemy do prac, skonsultujemy ją z Tobą.

.03

Realizacja Strategii

Po konsultacji będziemy mogli rozpocząć wdrażanie odpowiedniej strategii. Na każdym etapie realizacji będziemy się z Tobą kontaktować, w celu uzyskania jak najlepszych wyników i nałożenia poprawek, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz Adres

Al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

Telefon

667-019-312

E-mail

kontakt@sedato.pl