Rozwijaj Biznes z SEDATO

Copywriting

Copywriting

Teksty, które zachęcają do zakupu

Twój biznes w dobrych rękach

Nasze doświadczenie to gwarancja Twoich sukcesów!

Przez wiele lat dążyliśmy do perfekcji, aby zdobyć umiejętności, które dzisiaj chcemy wykorzystać do rozwoju małych i dużych firm. W końcu każdy kreatywny pomysł potrzebuje najlepszych rozwiązań!
Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności pozwala nam mówić o sobie specjaliści ds. SEO. Wdrażamy najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają osiągnąć świetne wyniki, w tym pierwszą stronę Google.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, a Twoja strona, w jak najszybszym czasie, osiągnęła pierwsze strony wyszukiwań.
Do realizacji celów SEO korzystamy z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych sposobów, aby osiągane wyniki były jak najlepsze.

Tworzymy teksty, które zachwycają

Ludzie zanim podejmą decyzję zakupową bardzo często szukają odpowiedzi na dręczące ich pytania. Czy ta usługa jest dla mnie? Dlaczego powinienem z niej skorzystać? Czy ten produkt spełni moje oczekiwania? Czy to rozwiąże moje problemy? Copywriting istnieje po to, aby pomóc potencjalnemu klientowi w podjęciu decyzji. 

Świetny Copywriting to nie tylko zwykły tekst. To umiejętne przekształcenie funkcji w korzyści, z których klient będzie chciał korzystać.

 

Sedato zrzesza grupę niezwykle utalentowanych copywriterów z wieloletnim doświadczeniem. Ich teksty wykorzystywane są przez największe firmy na rynku i pomagają w uzyskaniu większej ilości klientów. Nasz copywriting to sztuka, którą chce się czytać. 

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”

Henderson Stuart

Historyk

Kontakt

al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

667-019-312

kontakt@sedato.pl

Copywriting – co to jest?

Copywriting to inaczej pisanie tekstów użytkowych, które mają na celu pozyskanie uwagi czytelnika, a następnie skłonienie go do określonego działania. Z tekstami tego typu możesz spotkać się dosłownie wszędzie – od gazet i magazynów, po strony, aż po blogi internetowe. Copywriter zazwyczaj działa swobodnie i pisze o wielu dziedzinach, dlatego nie jest mu straszny żaden temat. Copywriterem może zostać dosłownie każdy, kto posiada lekkie pióro i potrafi dokonać odpowiedniego researchu. Jednak, aby nazwać się świetnym, należy znać mnóstwo zasad, które pomagają w pisaniu chwytliwej i wywierającej wpływ kopii. Copywriting jest ściśle związany z content marketingiem. Mimo wielu cech wspólnych, do pozostania copywriterem nie musisz posiadać żadnych umiejętności marketingowych. Do tego wystarczy umiejętność pisania i odpowiedni research. Content Marketing jest w tym wypadku inny, ponieważ do jego napisania wykorzystuje się wielu sztuczek marketingowych, które na końcu ma za zadanie sprzedać produkt lub usługę. 

Czym charkateryzuje się dobry Copywriter?

Dobry copywriter powinien mieć szereg cech, które pozwolą mu osiągnąć w tej dziedzinie sukces. Są nimi:

  • Dociekliwość,
  • Wiedza z zakresu SEO,
  • Kreatywność,
  • Sprawność językowa,
  • Empatia,
  • Lekkie pióro.

Sedato zrzeszamy zespół Copywriterów, którzy posiadają wyżej wymienione cechy i są niezwykle utalentowanymi pisarzami. Dlatego warto nam zaufać i powierzyć nam napisanie waszych tekstów.

 

Potrzebujesz profesjonalnej konstulacji SEO? Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Postaramy się odpowiedzieć
na wszystkie Twoje pytania.

Jak w Sedato wygląda proces tworzenia Kopii?

Sedato dbamy o wysoki standard naszych tekstów. Nasi doświadczeni i utalentowani Copywriterzy napiszą teksty, które zachęcą do działania. Przy tym, żadna dziedzina nie jest im straszna, a ich szeroka wiedza na różne tematy, pozwala im pisać teksty profesjonalne i pełne pasji. 

Wnikliwy Research

Pierwszym krokiem jest odnalezienie przeprowadzenie wnikliwego researchu, aby tekst był jak najbardziej wartościowy.

01

Stworzenie Konspektu

Po wnikliwym resarchu, nasi Copywriterzy tworzą konspekt, który wysyłają do wglądu i akceptacji przez klienta.

02

Tworzenie Treści

Gdy konspekt zostanie zaakceptowany, nasi Copywriterzy będą gotowi do stworzenia właściwej kopii. 

03

Profesjonalne Usługi Copywriterskie

W firmie Sedato zrzeszamy zespół najlepszych copywriterów, którzy piszą świetne, angażujące i chwytliwe treści, w zgodzie z zasadami SEO.

Copywriting na Stronie

Twoja strona potrzebuje treści na stronę. Nie ważne czy to landing page, post na bloga, czy strona ofertowa — napiszemy tekst na każdą z nich!

Optymalizacja Contentu

Prowadzimy profesjonalne usługi optymalizacyjne istniejącej już treści. Dzięki temu stworzona przez Ciebie treść nie będzie zmarnowana.

Copywriting Reklamowy

Dobrze napisana kopia potrafi zwiększyć sprzedaż nawet o kilkanaście %. Oferujemy napisanie kopii, która zmusza do podjęcia działania.

Pisanie Postów na Bloga

Potrzebujesz artykułu na bloga, który będzie rzeczowy, informacyjny i chwytliwy? Nasi copywriterzy mają ogromną wiedzę, którą chętnie przeleją na „papier”.

Konsultacje Copywriterskie

Jeśli posiadasz kreatywnych pracowników, możesz umówić się u nas na konsultację, podczas których wyjaśnimy zasady copywritingu.

Promocja Contentu

Oferujemy również promocje contentu, dzięki czemu Twoja wartościowa treść dotrze do większej liczby osób. Koniec z contentem, który znika w czeluściach sieci!

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz Adres

Al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

Telefon

667-019-312

E-mail

kontakt@sedato.pl