Rozwijaj Biznes z SEDATO

Google & Facebook ADs

Google & Facebook Ads

Teksty, które zachęcają do zakupu

Twój biznes w dobrych rękach

Nasze doświadczenie to gwarancja Twoich sukcesów!

Przez wiele lat dążyliśmy do perfekcji, aby zdobyć umiejętności, które dzisiaj chcemy wykorzystać do rozwoju małych i dużych firm. W końcu każdy kreatywny pomysł potrzebuje najlepszych rozwiązań!
Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności pozwala nam mówić o sobie specjaliści ds. SEO. Wdrażamy najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają osiągnąć świetne wyniki, w tym pierwszą stronę Google.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, a Twoja strona, w jak najszybszym czasie, osiągnęła pierwsze strony wyszukiwań.
Do realizacji celów SEO korzystamy z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych sposobów, aby osiągane wyniki były jak najlepsze.

Dlaczego warto nam powierzyć swoje reklamy Google i Facebook?

Nasze ogromne doświadczenie w prowadzeniu Google & Facebook Ads pozwoliło na osiągnięcie sukcesu w wielu kampaniach reklamowych naszych klientów. Dokładnie analizujemy konkurencje i rynek, tak aby Twoje kampanie mogły osiągać jak najlepsze wyniki.

Tworzymy reklamy z pełną dbałością o szczegóły, używając najnowszych technologii i sposobów, które pomagają nam w osiąganiu sukcesów naszych klientów. Sprawdź, dlaczego zaufało nam tak wielu klientów! 

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”

Henderson Stuart

Historyk

Kontakt

al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

667-019-312

kontakt@sedato.pl

Google Ads — co zawiera nasza oferta?

Wpierw przeanalizujemy Twoją branżę i konkurencję, a następnie przygotujemy strategię kampanii Google Ads. Kolejnym krokiem będzie skonfigurowanie i zaimplementowanie odpowiedniej analityki oraz użyjemy zaawansowanej technologii do analizy zachowań użytkowników na stronie. Pozwoli nam to na odpowiednie ustawienie reklam, tak aby uzyskać jak najlepsze wyniki, w jak najkrótszym czasie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i wykorzystaniu naszego doświadczenia w optymalizacji będziemy mogli dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej, maksymalizując zyski z kampanii. 

Najlepsze na rynku narzędzia, analiza użytkowników i statystyk, oraz odpowiednia optymalizacja nie tylko pomaga w osiągnięciu dobrych wyników kampanii. Dodatkowo pomaga w odpowiednim zarządzaniu budżetem i zwrot kosztów Twoich reklam. Zaufaj nam, tak jak zrobiło to wielu innych klientów.

 

Jakie kampanie prowadzimy?

  • Reklamy tekstowe,
  • reklamy produktowe,
  • reklamy displayowe,
  • remarketing,
  • reklamy w aplikacjach,
  • Kampanie Performance Max

Jakie kampanie prowadzimy?

Potrzebujesz profesjonalnej konstulacji SEO? Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Postaramy się odpowiedzieć
na wszystkie Twoje pytania.

Jak w Sedato wygląda proces tworzenia kampanii Google Ads i Facebook Ads?

SEDATO dbamy o odpowiednie przygotowanie do rozpoczęcia kampanii reklamowych. Przeprowadzamy wnikliwy research słów kluczowych oraz konkurencji. Dzięki takim działaniom jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze wyniki kampanii reklamowych w Google i Facebook.

Wnikliwy Research

Pierwszym krokiem jest odnalezienie przeprowadzenie wnikliwego researchu słów kluczowych i konkurencji.

01

Optymalizacja kampanii

Wybieramy i optymalizujemy kampanię do uzyskania jak najlepszych wyników. 

02

start kampanii reklamowej

Po rozpoczęciu kampanii reklamowej wystarczy czekać na wyniki. Co miesiąc wysyłamy szczegółowy raport! 

03

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś

Nasz Adres

Al. Armii Krajowej 38/3
42-280 Częstochowa

Telefon

667-019-312

E-mail

kontakt@sedato.pl